Mădălin Sîrbu - Asociaţia Unu şi Unu

Alerg pentru bebeluşii prematuri!

18 Zile ramase

Alerg pentru că eu sau tu ne putem oricând afla în situaţia unui părinte de bebeluş prematur şi îmi doresc să le fiu alături acestor micuţi, ce au venit mult prea devreme pe lume, aşa cum am fost în ultimi ani.

Dacă vrei să faci puţină mişcare şi în acelaşi timp să aduci un beneficiu cauzei noastre vino şi alearga pentru Asociaţia Unu şi Unu la Bucharest Half Marathon pe 11-12.05.2019 sau susţine cauza donând aici, pe Galantom.

Ajuta-ne sa implementam Pui de om in terapie

Implementarea principiilor Family Centered Care in Romania, in 2 spitale in 2018, in 3 spitale in 2019 si formarea trainerilor (cadre medicale din Romania) pentru implementarea ulterioara a proiectului.

Volkswagen Bucharest Half Marathon ~ 2019

Unu și Unu șiii START!  Aleargă pentru Echipa Unu şi Unu la Bucharest Half Marathon pe 11-12 mai 2019! Ajută părinţii să fie bine primiţi în spital alături de bebeluşul lor prematur! Păr

Cu respect si admiratie !
12 apr 2019

Anonymous