Alina Marcelina Bucica - Asociaţia Unu şi Unu

Cel mai frumos cadou de ziua mea

2.1% Complete
5,000 RON Target

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie.

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe galantom.ro/daruiesteziuata

Terapie pentru trup şi suflet

“Terapie pentru trup (pentru peste 170 bebeluși) și suflet (pentru peste 250 părinți)” (în 6 luni de implementare) însemnă niște mâini întinse, de ajutor, pentru bebelușii îndelung spitalizați și familiile lor, prin terapie de stimulare precoce neuro-motorie pentru prematuri și bebelușii îndelung spitalizați și suport moral și psihologic pentru părinți.

Proiectul a început în 2017 (în 3 maternităţi), este în desfăşurare în 4 maternităţi în 2018, şi dorim continuarea lui în 2019.

Happy Birthday Alina!!!xxx
01 mar 2019